Меню

Русский выбор страны
Блоггеру будет приятно знать, кто читает его записи
На этот адрес эл. почты Вы будете получать сообщения о новых записях в блоге

Вирощування лобо и дайкона в Україні ч.3

Ефективні терміни сівби редьки Для отримання високого врожаю високоякісної продукції особливе значення має термін сівби. Нами були вивчені 3-5 строків сівби залежно від погодних умов року: пізньовесняні (з 25.05 по 5.06), річний перший (з 4.07 по 7.07) і річний другий (И8.07 по 29.07). При пізньовесняні строку сівби вегетаційний період сорту Ван Чжао Хун склав 57, а при річному першому - 90 діб. Строки сівби впливають на стеблеваніе рослин. При сівбі в третій декаді травня - першій декаді червня через 40 діб після сходів число застеблевавшіхся рослин досягало 67,5%, а через 60 діб склало 100%. Тому в 1994 р при пізньовесняні сівбі коренеплоди отримані не були. При посівах в першій і третій декадах липня кількість застеблевавшіхся рослин значно зменшилася. У порівнянні з сортом Ван Чжао Хун сорт Сквирська чорна зимова характеризується більш високою стійкістю до стеблування. Найбільша тривалість дня спостерігається в червні і дорівнює близько 16 год. При сівбі в третій декаді травня - першій декаді червня зростання і розвиток рослин проходить якраз протягом червня - липня, що збігається з довгими днями, які дозволяють рослинам завершити фотоперіодичну реакцію. В результаті спостерігалося масове стеблеваніе. У 1994 р в травні була низька температура повітря (13,4 ° С) і погода сприяла проходженню рослинами стадії яровизації. При пізньовесняні сівбі довгий день в поєднанні з відносно низькими температурами повітря викликали більш сильне стеблеваніе редьки (52-100%). При двох літніх строках сівби зростання і розвиток рослин проходять в серпні - жовтні, коли природна довжина дня дорівнює 12-13 год. Ці терміни сівби виявилися кращими для формування коренеплодів.

Строки сівби мали істотний вплив на фотосинтетичні показники рослин: величину площі листя, фотосинтетичний потенціал, чисту продуктивність фотосинтезу, коефіцієнт господарської ефективності. Площа листя на одну рослину у сорту Ван Чжао Хун в залежності від строку сівби коливалася від 0,28 (при сівбі в третій декаді травня - першій декаді червня) до 0,54 м2 (при сівбі в третій декаді липня).

Ефективним строком сівби сортів китайського підвиду редьки є перша декада липня. Сівши в цій декаді забезпечує оптимальний ріст і розвиток рослин, велику чисту продуктивність фотосинтезу, найбільш високий приріст сухої речовини (0,11-0,14 т / га / добу). При цьому у сорту Ван Чжао Хун була отримана врожайність товарних коренеплодів 31,9 т / га з масою 440 г, що на 5,8-23,9 т / га і 63-205 г вище, ніж при сівбі в третій декаді травня - першій декаді червня і третьої - липня.

Оптимальні способи сівби і схеми розміщення рослин редьки Способи сівби та схеми розміщення рослин істотно впливають на темпи зростання і розвитку, біометричні показники, продуктивність фотосинтезу і врожайність.

Оптимальними способами сівби для китайського підвиду редьки є широкорядний (за схемою розміщення рослин 45x10 см) і стрічковий трьохрядовий (за схемою (40х40х60) х10 см). Кращі умови для врожайності коренеплодів з гарною якістю складаються при площі живлення рослин 0,05 м2, що забезпечує необхідну густоту 190-200 тис. Шт. / Га. Це дозволяє отримати найбільш високе накопичення сухої речовини рослинами (0,27-0,31 т / га / добу), коренеплодами (0,18-0,21 т / га / добу). Урожайність товарних коренеплодів становить 67,1-68,9 т / га, що в 1,2-2,1 рази вище, ніж при інших способах сівби і схемах розміщення рослин.
От Гостя
Вход
OpenID
Вы должны войти на сайт чтобы написать комментарий
Логин или E-mail:
Пароль:
Забыли пароль?
Вы должны войти на сайт чтобы написать комментарий

Почитайте другие наши интересные записи
Выращивание огурцов в теплицах часть 2 Выращивание огурцов в теплицах часть 2  Добрый полив, сразу после посадки, сглаживает допущенные при высадке растений недочеты. Также важно помнить о глубине посадки. Сильное углубление растений в почву может привести к контакту стебля с землей и, как следствие, развитие стеблевых гнилей. Ко всему стоит помнить что при мелко
Просмотров: 533
21.12.2015
 мікродобрива для кукурудзи цинк,частина 4 мікродобрива для кукурудзи цинк,частина 4 2016-06-02 17:41:23 Метал входить до складу багатьох ферментів в якості інтегрального компонента, виконуючи при цьому каталітичну і структурну функції. Каталітичну функцію цинк виконує в ферментах карбоангидразами і карбоксипептидази. У цьому випадку метал координується чотирма лигандами, три з
Просмотров: 433
12.07.2016
Мікродобрива нертус Проливні дощі на території України змінилися спекотної посушливої ​​погодою, на термометрах + 40 ° С і вище. Така аномально висока температура після досить м'якою погоди на початку літа досить є сильним стресом для багатьох культур, особливо в центральних і південних регіонах, де ситуація ще більш критична. Відомо, що стрес викликаний таким
Просмотров: 461
02.08.2016
Фотогалереи
Товары компании ПрАТ Агрохимцентр