Меню

Русский выбор страны
Блоггеру будет приятно знать, кто читает его записи
На этот адрес эл. почты Вы будете получать сообщения о новых записях в блоге

Лебозол бор цена внесения 4

Мінеральні добрива однією з основних статей витрат. З огляду на, що 1 кг д.р. NPK при сприятливих умовах може додати 10 кг зерна, а в гірших 4 кг, можна стверджувати, що прибавка врожаю не покриває витрат на придбання мінеральних добрив. Виходячи з цін (серпень-вересень 2008 року), собівартість 1 т зерна лише за міндобрива (без урахування витрат на внесення, транспортування, відсотки по кредиту, організаційні витрати) становитиме 539 грн., Фактично ціна реалізації 1 т пшениці VI класу. Ці розрахунки в серпні 2008 року нікого не насторожували, все сподівалися на високі ціни на сільськогосподарську продукцію. Але сьогодні потрібно шукати шляхи раціонального використання поживних елементів грунтів і грамотного підходу до застосування мінеральних добрив і впровадження агроприемов, що підвищують коефіцієнт засвоєння харчування як з добрив, так і ґрунтових запасів. 

Мікроелементи в дії 

Застосування мікродобрив один із шляхів вирішення цієї проблеми. Саме мікроелементи сприяють синтезу в рослинах повного спектру ферментів, які дозволяють інтенсивніше використовувати енергію, воду, макроелементи. Вони підвищують імунітет рослин, їх стійкість до хвороб, запобігають фізіологічну депресію, викликану природно-кліматичними стресами, дією отрутохімікатів, впливають на діяльність різноманітних ферментних процесів (окислювально-відновні реакції в рослинах) як активатори або як інгібітори активності, покращують обмін речовин і позитивно впливають на урожай і якість рослинної продукції. А годування тварин і птахів, харчування людей продуктами рослинництва, де збалансовано вміст мікроелементів, набагато корисніше й ефективніше харчових добавок і штучних вітамінів. Ферменти прискорюють хід реакцій, не змінюючи ні концентрації речовин, ні температури рослини. Наскільки ферменти досконаліше неорганічних каталізаторів, свідчить хоча б такий факт: для того, щоб розкласти перекис водню в присутності ферменту каталази потрібно затратити всього лише близько 5500 кал моль енергії, а з застосуванням неорганічного каталізатора колоїдної платини 11700 кал моль, тобто на 212,7% більше, а взагалі без участі каталізаторів 18000 кал моль (на 327%!). 
Хотілося б звернути увагу виробників цукру на такий факт. В ЄС при цукристості 12% можна екстрагувати 50% цукру, а при цукристості 17% вже 87%. За тонну цукрових буряків при цукристості 19% можна мати на 58% більше прибутку, ніж при цукристості 14%! Можливо, варто задуматися, чому ця галузь сьогодні у нас «нерентабельна»? Але ж такі приклади можна наводити практично по кожній культурі. 
У цьому контексті зафіксуємо ряд факторів, які потребують особливої уваги до бору як важливого джерела підвищення рентабельності рослинництва. 
От Гостя
Вход
OpenID
Вы должны войти на сайт чтобы написать комментарий
Логин или E-mail:
Пароль:
Забыли пароль?
Вы должны войти на сайт чтобы написать комментарий

Почитайте другие наши интересные записи
 мікродобрива для кукурудзи цинк,частина 6 мікродобрива для кукурудзи цинк,частина 6 2016-06-02 17:42:58 способи застосування Сірчанокислий цинк застосовують для передпосівної обробки, позакореневих підживлень та у вигляді порошку - для обпилювання насіння. [2] Суперфосфат з цинком застосовують для передпосівної обробки, позакореневих підживлень. [7] Цинкові полімікроудоб
Просмотров: 370
12.07.2016
Сегодня огородники и садоводы имеют широкие возможности использовать различные виды минеральных удобрений - простые, смешанные и комбинированные удобр Сегодня огородники и садоводы имеют широкие возможности использовать различные виды минеральных удобрений - простые, смешанные и комбинированные удобрения. Их легко использовать поскольку на всех упаковках кроме названия, указанные дозы внесения при удобрении под различные овощные культуры. Минеральные удобрения выпускают в виде порошка и гранул.
Просмотров: 468
05.11.2015
Вырощування лобо и дайкона в Україні висновок висновки У Лісостепу України запроваджено новий китайський підвид редьки - лобо. Перспективними сортами є Ван Чжао Хун, Сян Тоуцін і виведений сорт Трояндова, який включений до Реєстру сортів рослин України з 1999 р Поряд з цим в даній грунтово-кліматичній зоні можливо вирощувати сорт японського підвиду дайкона Taibyo Minowase .. Урожайність
Просмотров: 433
29.07.2016
Фотогалереи
Товары компании ПрАТ Агрохимцентр